איך לעצב מוצר
ראשי על החברה יצירת קשר לחשבון האישי שלי לספר לחבר'המועדפיםמועדפיםTweet me סל הקניות שלי
 

איך להוביל את הלקוח מכרטיס הביקור לאתר של העסק ?

 בכל מפגש עם לקוח, כשאנחנו מוסרים ללקוח את כרטיס הביקור שלנו, אנחנו רוצים שיהיה למפגש הזה בינינו המשך. אנחנו רוצים שפעולת מסירת כרטיס הביקור תהייה רק תחילתו של הקשר בינינו לבין הלקוח.

היינו רוצים  שהלקוח יכנס לאתר של העסק ויתרשם מהמוצרים, שיצטרף כחבר לעמוד הפיסבוק שלנו או של העסק. היינו רוצים שיצא מתוך כרטיס הביקור שמסרנו לו ויצטרף אלינו למקומות בהם אנחנו נמצאים ברחבי האינטרנט.  במיוחד לצורך כך פותח קוד QR.

מהו קוד הQR ?

קוד הqr  פותח ביפן ונועד לחבר את המוצר המודפס ( כרטיס ביקור, מודעה, גלויה) לרשת האינטרנט. קוד QR מאנגלית: Quick Response Code הוא ברקוד  שבו מקודד מידע טקסטואלי בצורה גראפית.

כיום נפוץ השימוש בקוד בכל העולם, טלפונים חכמים הפכו לאמצעי הקלט העיקרי של הקוד באמצעות המצלמה הנכללת בהם. הקודים מוצגים בכתבות בעיתון, פרסומות, שלטי חוצות , כרטיסי ביקור ואף באתרי אינטרנט או אפליקציות.

חברות ועסקים המפרסמות מוצר או אירוע נוהגות לכלול קוד QR בפרסומות המודפסות.

דוגמא לשימוש בקוד QR
לקוד QR מגוון שימושים, דוגמא מצוינת לכך ניתן ללמוד מכרטיס הביקור של חברת "ערך עתידי" ( תודה מיוחדת לענבר ישראל, המאפשרת את השימוש בדוגמא ). כרטיס הביקור המוצג כאן, מוביל בהצלחה את הלקוח ישירות לעולם התוכן הדיגיטלי של החברה. ולמעשה מאפשר לקיים שיחה רחבה יותר עם הלקוח והכרות מעמיקה עם המוצרים של העסק. כבר בזמן מסירת כרטיס הביקור מצליחה חברת "ערך עתידי" לגרום ללקוח להיכנס לאתר האינטרנט של החברה ולהכיר טוב יותר את המוצרים והשירותים שלה.

להיכנס ישירות לרשימת אנשי הקשר של הלקוח .

עסקים נוהגים להדפיס קוד QR על כרטיסי ביקור המאפשר הזנה של כל נתוני כרטיס הביקור, כגון השם, הטלפון, וכתובת הדוא"ל ישירות לרשימת אנשי הקשר של עמיתיהם.

איך מייצרים את הקוד?

 פשוט וקל בלינק המצורף :

http://www.qr-israel.co.il/

 כדאי לנסות :

בפעם הבאה כשאתם מכינים חומר פרסומי (גלויה, עלון, כרטיסי ביקור), כדאי לשלב קוד QR, ולהפנות את הלקוח ישירות לעמוד המכירות באתר או לשמירת קשר בדף הפייסבוק. 

רעיונות לעיצוב וגרפיקה של כרטיס ביקור  


  

ראשי תנאי שימוש כניסת שתפ"ים כניסת חברות מילון מונחים  יצירת קשר   לחשבון האישי שלי   ראשי
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין